Qatar Airways Cargo, Yeni Nesil İlaç ürününü yeniden piyasaya sürüyor

Pin

Qatar Airways Cargo, ilaç ve sağlık ürünleri taşımacılığı alanında müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak için “Yeni Nesil İlaç” stratejisini duyurdu. Yenilenen ürün yelpazesi, hayvan sağlığı ürünleri dahil olmak üzere çeşitli farmasötik ve sağlık ürünleri kategorilerini kapsamaktadır.

Qatar Airways Cargo Başkanı Guillaume Halleux, “Qatar Airways Cargo, farmasötik ürünler konusunda tercih edilen bir taşıyıcı haline geldi. 2014 yılında ilaç hizmetimizi başlattığımızdan bu yana, en iyi endüstri uzmanlarını, ekipmanı ve eğitimi kullanarak büyük yatırımlar yaptık” dedi.

Qatar Airways Cargo, şimdi beş farklı ürün alt kategorisi sunmaktadır – Pharma Critical Advanced, Pharma Critical Passive, Pharma Advanced, Pharma Passive ve Pharma Care. Bu kategoriler, müşterilere çeşitli sağlık ürünlerini taşımak için çok sayıda çözüm sunmaktadır.

Havayolu, 90 onaylı ilaç istasyonu için iki kademe sistemini başlatarak müşterilere daha fazla bilgi ve şeffaflık sağlamayı amaçlamaktadır. Bu gelişme, istasyonlar arasında farklı yeteneklerin ayrımını yapmayı kolaylaştırmaktadır. Tier 1 istasyonları, hem +2°C ila +8°C hem de +15°C ila +25°C sıcaklık kontrollü depolama sunarken, Tier 2 istasyonları sınırlı depolama kapasitesine sahip olabilir veya iki sıcaklık kontrollü depolama kategorisinden yalnızca birini sunar.

Müşterilere, taşınan ürünlerin durumu hakkında düzenli olarak bilgi sağlamak için aktif konteyner kilometre taşı güncellemeleri sunulmaktadır. Bu güncellemeler, gönderileri taşıyan her birimin sıcaklık ve pil okumalarını içermektedir.

Qatar Airways Cargo, hayvan sağlığını birinci öncelik olarak görerek, hayvan sağlığı gönderilerini de Pharma ürünleri altında taşımak için müşterinin tercih ettiği alt kategoride karşılaştırılabilir çözümler sunmaktadır.

Havayolu, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak nakliye gereksinimlerine uyacak çeşitli paketleme ve konteyner yükseltme çözümleri sağlamaktadır. Bu hizmet, esnek ağ, sıcaklık kontrollü tesisler ve ekipmanlarla tamamlanmaktadır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir