Yusen Logistics, Hava İhracat Kargosu İçin Kendi Konteyner Taşıma İstasyonunu Kurdu

Yusen Logistics, Hong Kong Airport Authority‘nin “Airport City” projesinin bir parçası olarak, kendi hava ihracatı kargoları için konteyner taşıma istasyonunu (CFS) Dongguan Human Bonded Logistics Park‘ta kurdu. Hong Kong hükümetinin desteklediği proje, Hong Kong Uluslararası Havalimanı’nı ekonomik kalkınma için yeni bir dönüm noktası ve lojistik merkez haline getirme hedefiyle başlatılmıştır. Yusen Logistics, projenin ilk aşamasından bu yana büyük bir paydaş olarak yer almaktadır.

Hong Kong yan kuruluşu olan şirket, kargo gemilerini Gümrüklü Lojistik Parkı’ndan (BLP) Hong Kong Uluslararası Havalimanı’na taşıyarak müşterilerine yüksek kaliteli katma değer sağladı. Şirket, önümüzdeki aşamada 21 Mart’ta CFS’yi başlatarak hizmet kalitesini artırmayı hedefliyor.

BLP, Greater Bay Area‘da 9 şehir dahil olmak üzere yer alıyor. Bölgenin lojistik baz istasyonu olarak Dongguan Humen BLP, bölgeyi dünyaya bağlayan bir kavşak haline geliyor. Yusen Logistics, CFS‘yi başlatarak kargoyu daha güvenli ve emniyetli bir şekilde yönetmeyi ve iş dünyasının ve toplumun sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunmayı umuyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir